SVATEBNÍ
TANEC

Víme, jak důležitý je Váš svatební den
a pomůžeme Vám ho udělat opravdu
nezapomenutelný. Nabízíme Vám svatební
balíček lekcí, během kterých se naučíte
Vámi vybraný svatební tanec.

REFERENCE SVATEBNÍ TANEC

Petra a Josef Kreische

Tanec sklidil obrovský úspěch a my bychom Vám rádi touto cestou ještě jednou moc poděkovali za spolupráci s Vámi, která byla naprosto perfektní. Takovýto tanec nikdo nečekal a všechny zaujalo zajímavé propojení klasických tanců s vtipnými scénkami.

Praha, srpen 2018

Petr Loffelmann

Výborný přístup, flexilita, příjemný lektor.

Praha, srpen 2018

simona ambrosová

Kristýna se nám věnuje od úplných začátečníků již několikátým rokem s obrovskou trpělivostí a tento rok s námi trénovala svatební tance. Nesmírně obdivuji s jakou rychlostí a nápaditostí dává dohromady choreografie. Dáte ji písničku, dvakrát si ji pustí a má jasno, jak to poskládá. Spolu s Vítkem jsou úžasní trenéři a vyučují i v angličtině. Skvěle zvolili název Škola Tance Pro Všechny, protože mám pocit, že naučí tančit i dřevěného slona :)

Praha, červenec 2018

výuka hostů na svatbě

Tanečníci Vítek a Kristýna byli skvělou volbou pro oživení zábavy na svatební hostině našich klientů, kteří si nemohli vynachválit jejich dynamičnost a propojení s hosty. Zapojili se i netanečníci a vytvořila se příjemná atmosféra po celý zbytek večera.

Helena - White Agency, Praha, září 2017

manželé hádkovi

Tanec jsme si maximálně užili a hosté jej moc chválili. Mnohokrát děkujeme a přejeme hodně šikovných párů..

Praha, srpen 2017

Manželé Zítkovi

Jako každý pár, který plánuje svatbu a chce mít všechno perfektní, tak také my jsme chtěli, aby náš první manželský tanec nebyl pouze klasický ploužák ve stylu kolíbání se ze strany na stranu, ale aby byl něčím výjimečným. Jednou na mě na facebooku vypadl odkaz na Školu tance a tak jsem neváhala a hned zjišťovala detaily na webovkách. Po pár skeptických narážkách manžela, kdy mi oponoval, že za 2 lekce se on jako netanečních těchto stylů nemá šanci nic naučit přikývl. První tanec jsme si zvolili na písničku When you say nothing at all od Ronan Keating.
Naše taneční lekce vedla trenérka Kristýna Mucková, která byla opravdu velmi příjemná a tak počáteční tréma brzy opadla. Naši skladbu si poslechla a rovnou tvořila sestavu šitou na míru. Druhou lekci jsme si vše zopakovali, doladili detaily a poté již jen do svatebního dne trénovali doma.
V den D náš tanec sklidil opravdu neskutečný úspěch a my si ho náležitě užili.
Tímto bych ráda poděkovala paní Kristýně, že náš den byl také díky ní a její práci nezapomenutelným.

Praha, srpen 2017

manželé Neoralovi

Tanec jsme si moc užili a když nepočítáme začátek (šli jsme ze špatné strany), tak se nám i povedl a hosté nám jej chválili.
Ještě jednou mnohokrát děkujeme a přeje mnoho šikovných párů!

Praha, srpen 2017

manželé součkovi

Rozhodli jsme se správně při výběru lektorů na náš 1. novomanželský tanec. Profesionalita a laskavost jsou na prvním místě. Určitě doporučujeme:-)

Praha, srpen 2017

Lucie a Martin Březinovi

moc děkujeme za tanec. Učitelé tance, velice příjemní profesionálové, ušili nám tanec na míru. Svatební hosté byli nadšeni, nečekali takové překvapeni, takže určitě doporučuji využít taneční školu, byl to velký nezapomenutelný zažitek jak pro nás, tak pro hosty.

Praha, červenec 2017

Olenka a Jaroslav Chizhmodiy

Zvolili jsme tuto taneční školu pro složení a natrénování našeho 1. svatebního tance a udělali jsem velice dobře. Jak lektoři, tak přístup byli na profesionální úrovni. doladili s námi každičký detail. Náš 1. svatební tanec byl díky této taneční škole bezchybný a opravdu pohádkový. Určitě doporučujeme. :)

Praha, červenec 2017

svatebnÍ veletrh v diplomatu

Dostalo se nám ocenění prezentovat naše služby na svatebním veletrhu 3.-4.3.2017. Ve spolupráci s Bohemian Salsa jsme po dva dny učili návštěvníky Svatebního veletehu Diplomat. Výuka probíhala na hlavním mole i tanečním sále, kde jsme měli možnost si užít spousty zábavy a společně v tanečním rytmu prožít svatek svateb.

Praha, březen 2017

manŽelé königsmarkovi

Kristýno, chtěli bychom Vám touto cestou s manželem poděkovat za Váš přístup a Vaši trpělivost při tréninku svatebního tance. S Vaší pomocí jsme si mohli my, naše rodina a přátelé ještě více užít svatební den.
Náš tanec, který jsme s Vámi natrénovali měl velký úspěch, přestože jste s námi musela projít úplné základy. Lekce s Vámi byly pro nás inspirativní a získali jsme díky nim k tanci vztah a v lekcích budeme pokračovat. Díky moc a těšíme se.

Praha, leden 2017

manželé kindlovi

První tanec by měl být podstatnou částí každé svatby. Ja osobně nesnáším svatby, kde se pustí písnička a bez přípravy a tušení, jaká písnička bude hrát, začnou novomanželé tančit něco, co se kdysi naučili v tanečních... Toho jsem se děsila. Proto jsem našla Školu tance pro všechny. Lekce nás nejen bavily, ale byla to v předsvatebním shonu jediná hodina, kdy jsme měli čas sami na sebe. Krista i Vítek jsou pro nás oba úžasní lektoři a kamarádi. Chodili jsme tancovat asi sedm měsíců a bylo to super. Škoda, že nemáme čas se věnovat tanci více S Kristou jsme zkoušeli waltz a s Vítkem noční překvapení, jež s dortem a šaty byly tři nejlepší věci na svatbě.
Ještě jednou díky, byla to show.

Praha, září 2016

liina a pavel havlíček

We are very happy that we found Kristyna to help us prepare for our wedding dance. It was not an easy task to make a choreography for us because in our wedding party we had a very small dancing area. Also, the song that we chose was a bit tricky: very slow and only suitable for rumba. But Kristyna managed very well and she had good ideas on how to guide us. Although we are no the biggest dancing talents then we learnt her choreography very fast. She really knows what she is doing. Finally, our wedding dance was a big success rising a lot of interest in our unmarried friends who may need some dance classes in the future ;)

Praha, leden 2016

Manželé dziakovi

První novomanželský tanec je důležitou součástí snad každé svatby. Protože jsme se s manželem chtěli předvést před našimi hosty a udělat jim malé překvapení, rozhodli jsme se, že využijeme pomoci taneční lektorky. Ta nás učila tancovat od základních kroků přes choreografii až po výraz ve tváři. Stačily tři lekce a váleli jsme po parketu skoro jak profíci. Dopadlo to skvěle, náš valčík skombinovaný se salsou sklidil velký úspěch a my si tanec opravdu užili :)

Praha, srpen 2015

Klára a lukáš pečeně

Služby týmu Tanec pro všechny můžeme všem doporučit. Lektor Vítek k nám od začátku přistupoval velmi profesionálně, plnil veškerá naše přání ohledně prvního tance a zároveň dodával svoje nápady. Učení probíhalo bez stresu, tempem přesně vyhovujícím dvěma nešikům, jako jsme byli my:-) Na svatbě se pak díky Vítkovi tanec povedl přesně tak, jak měl a po zbytek dne byl jedním z hlavních témat mezi svatebními hosty. Fakt to stojí za to!

Praha , srpen 2015

Lenka a martin bohunicKý

Na kurzu sme velmi odcenovali osobny pristup, vyhradeny cas a profesionalne, ale zaroven velmi priatelske a prijemne vedenie vsetkych lekcii. Na zaciatku sme sa bali ze 3 hodiny nam budu malo, ale vdaka vam to bohate stacilo. Neda sa povedat, ze by si moja uz manzelka nasla cestu k spolocenskym tancom, ale minimalne ich uz uplne nevylucuje, takze mozno v buducnosti sa este stretneme. Bolo to vyborne.

Praha, červenec 2015

Manželé gawEŁczyk

Opravdu skvělý kurz. Ideálníchoreografie pro první svatební tanec. Tanec se libil Všem hostům.Velmi dobří instruktoři, kteří pomohou i těm, co nemají ponětí o tanci. Velmi doporučuji tento kurz a taneční školy.

Praha, červen 2015

SANITA A YULIY PUKITE

Myself and my (now) husband took lessons with Kristyna and Tomas to prepare for our wedding dance. My husband had never danced before, so we really had to start from the very beginning. We took total of about 12 lessons and Kristyna helped us to design the choreography as well as to learn all steps. The dance turned out very well and our guests were definitely very impressed. Kristyna has great sense of humor and dance lessons were ot onl;y useful for our wedding dance, but also was great fun and nice way to spend quality time with my husband.

Prague, March 2015

Lucie a dan koubovi

Od svatebního tance jsme (nyní již s manželem) měli požadavek, aby to nebyl jen "obyčejný" ploužák, ale aby to hezky vypadalo a rodina i naši blízcí se pokochali. Protože můj manžel obecně nemá kladný vztah k tancování (chodil spíše za taneční než do tanečních ), bylo zapotřebí přizpůsobit tanec námi vybrané hudbě, sestavit pěknou choreografii a naučit moji trochu prkennou drahou polovičku během dvou tanečních lekcí veškeré variace. To vše se Vítkovi a Kristýně povedlo. Úžasně dovedli přizpůsobit svatební tanec našim schopnostem, lekce s nimi byly zároveň zábavné a rodina i naši blízcí byli na naší svatbě velmi mile překvapení. Děkujeme!

Praha, říjen 2014

Šimánkovi

" Chtěli bychom vám poděkovat za skvělou přípravu na náš první manželský tanec. Váš výběr tance, choreografie i hudby byl skvělý (taktéž vaše schopnost v tak krátké době nás to naučit), my jsme si to moc užili a i ostatní nás chválili za nejzábavnější první tanec co viděli."


Praha, srpen 2014

Klára a petr Karlovi

"Rádi bychom poděkovali naší taneční lektorce Kristýně, která nás naučila krásný novomanželský Waltz a jako večerní překvapení jsme si vybrali Jive. Musíme říci, že vše mělo velké ohlasy, hlavně Jive, to všichni koukali a ještě celý večer za námi chodili a říkali, jak to bylo úžasné. Všichni co se rozhodujete, zda zvolit pár lekcí s profesionálním tanečníkem, tak jen doporučuji, určitě se Vám to vyplatí a budete celý večer za hvězdy.....svatba není přeci jen každý den :-) Kristýnce velké díky za trpělivost a pevné nervy, které s námi občas prožila. Díky moc a přeji Kristýně i partnerovi hodně tanečních úspěchů, jsou opravdu úžasní!"

Praha, srpen 2014

Anna a františek náprStkovi

"Ze svatebního tance jsme ještě teď nadšení. Přestože to bylo naše první taneční vystoupení, takže trémě ani drobným chybičkám jsme se neubránili, všem to až bralo dech a opravdu něco takového nikdo nečekal.
Dokonce mám pocit, že odvaha pustit se do hříšného tance, známá filmová melodie a hlavně, že jsme se při našem svatebním tanci oba náramně bavili, rozjeli výbornou taneční zábavu na celý večer.
Nikomu se nechtělo věřit, že příprava a nácvik choreografie zabraly pouze 3 lekce. Ještě jednou moc děkujeme! Díky spolupráci s Vámi se náš svatební tanec stal jedním ze zlatých hřebů naší svatby."

Praha, srpen 2014

Daniela a pavel venTovi

"Díky Kristýně a Vítkovi se nám podařilo, v co jsem zprvu především já ani nedoufal, naučit se a v den "D" zvládnout svatební tanec.
Náš valčík u svatebních hostů vykouzlil úsměv na rtech a při následném tangu se vzduchem šířily výkřiky překvapení a nadšení.
Přesně toho jsme chtěli docílit a povedlo se. Ještě jednou díky vám oběma za vytvoření choreografie a následnou trpělivost při výuce. Přejeme vám hodně spokojených žáků."

Praha, červenec 2014

Jana a petr slivone

"Kurz byl sice kratší, ale intenzivní a pomohl nám nabýt sebevědomí. Způsob výuky byl přátelský, za pár lekcí jsme dali dohromady sestavu a naučili se i pár základních kroků, které využijeme v budoucnu. Určitě bychom doporučili našim známým a přátelům, aby kurz absolvovali."

Praha, červenec 2014

Michaela a lukáš svobodovi

"Dovolte nám touto cestou poděkovat za oživení svatebního dne a hezkou vzpomínku pro nás při nácviku tance. Nikdy jsme si nemysleli, že nás v tak krátkém čase naučíte tancovat. Díky Vám bude náš svatební tanec nezapomenutelným zážitkem nejen pro nás, ale i pro naše blízké. Velice Vám děkujeme za trpělivost při nácviku a přejeme mnoho dalších protančených let. "

Praha, červen 2014

Michal a lucie osobovI

"Svatbu máme úspěšně za sebou a chtěli bychom poděkovat za výuku tance (konkrétne to byla cha-cha na písničku "You´re the first, my last, my everything"od Barryho Whitea). Slečna Kristýna s námi ochotně zopakovala pozapomenuté úplné základy z tanečních od základních kroků, během tří výukových hodin přidala další prvky, které byly úměrně našim tanečním schopnostem a času, který jsme do svatby měli. Při svatbě sklidil naš tanec úspěch a nezbylo nám, než přiznat, že choreografii jsme si opravdu sami nevymysleli a nesecvičili :)"

Praha, září 2013

Lucie a Jaroslav Melounovi

"Na poslední chvíli jsme hledali možnost si osvěžit základní společenské tance a natrénovat nějakou sestavu pro náš první novomanželský tanec. Naštěstí se nám podařilo najít tento kurz - odezva byla velmi rychlá a příjemná. Taneční mistr Vítek se nám plně věnoval a podle našich potřeb přizpůsobil program lekcí. Nacvičenou sestavou jsme příjemně překvapili všechny svatebčany a i sami jsme se cítili při tanci jistější a mohli jsme si náš svatební den pořádně užít."

Praha, září 2013

svatební tanec řepkovi

„Musím přiznat, že jsem měla z naučeného svatebního tance trochu obavy, protože nám až do svatby nezbyl prostor na zkoušku, takže jsme markýrovali tajně, kde se dalo přímo na oslavě :) ale tanec se povedl! - vlastně úplně poprvé bez chybičky…naštěstí :-)… hosté byli nadšení! Takový povyk a ovace jsem rozhodně nečekala… takže velký dík Kristýnce.“

Lucie a Tomáš Řepkovi, srpen, 2013

svatební tanec kneslovi

"S manželkou jsme sice chodili před spoustou let do tanečních, ale když se přiblížil náš svatební den, věděli jsme, že by neměl takovou úroveň, jakou jsme si představovali. Tak jsme napsali Vítkovi a Kristýně, na naši skladbu Hit the Road Jack nám poradili Jive. Ten nás pak naučili a když jsme ho na svatbě tancovali, lidé byli nadšení, tleskali a celou svatbu za námi chodili, že se jim to líbilo. Teď se chceme naučit salsu a rozhodně znovu poprosíme Kristýnu a Vítka."

Jirka a Katka Kneslovi, Praha, srpen, 2013

Olga a Lukáš Cíglerovi

Náš svatební valčík s námi nacvičil Vítek na skladbu Butterfly Waltz od skladatele Briana Craina. Hodiny byly příjemné a doporučená sestava nám rozhodně seděla. Vítek nám i flexibilně vyšel vstříc při domluvě termínu. Na svatbě nám hosté tanec velmi chválili a my jsme si to také užili. Všichni se ptali, jestli jsme si tanec vymysleli sami nebo to s námi někdo nacvičil, takže i podle toho soudíme, že jsme zanechali dojem a to bylo naším cílem. Rozhodně doporučujeme služby Vítka a Kristýny, pokud si někdo chce zvýšit sebevědomí při nácviku krásného svatebního zážitku.


Olga a Lukáš Cíglerovi, srpen 2013

Svatební tanec Sandholcovi

„První svatební tanec (waltz) na píseň „I will always you“, který byl neskutečně romantický a dokonale dokreslil naši svatbu. Půlnoční překvapení (jive, cha cha, samba) dokreslovalo naši kreativitu a trhlost. Úžasně poskládané a navržené tance.“

Martin Sandholc, listopad 2012

Svatební tanec Duškovi

„Vítek s Kristýnou s námi letošní rok nacvičili první novomanželský tanec a
půlnoční taneční překvapení. Postarali se přitom takřka o všechno: od
výběru hudby přes sestavení choreografie až po trpělivé nacvičování
samotného tance. Navíc vše vymýšleli vždy s ohledem na naše taneční
schopnosti a dispozice místa, kde se konala svatební veselice. V
případě půlnočního překvapení nám také pomohli s výběrem vhodného
oblečení. Chybělo snad už jen to, aby trénovali za nás. Při lekcích
jsme udělali obrovský kus práce a zároveň jsme se vždy dobře bavili.
Byla to velmi příjemná součást našich svatebních příprav. Oba tance
pak na svatbě sklidily bouřlivý potlesk, takže jsme se cítili jako
 král a královna parketu.“

Petr a Petra Duškovi, říjen 2012

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny